На Тернопільщині чоловіка засудили за пересилання відеопорнографії знайомій

Читать на русском

На Тернопільщині чоловіка засудили за пересилання відеопорнографії знайомій

На Тернопільщині чоловіка засудили за пересилання відеопорнографії знайомій

На Тернопільщині жителя Збаража засудили за пересилання відеопорнографії знайомій. Чоловік звантажив з інтернету та надіслав 4 відеоролики жінці, які вона переглянула. Суд призначив обвинуваченому умовне покарання та конфіскував в нього телефон, на який він завантажував порно.

Під час досудового слідства правоохоронці встановили, що житель Збаразької громади Петро Антонишин в період з 2 по 8 січня 2024 року, перебуваючи вдома, завантажив на свій мобільний телефон чотири порно відеозаписи. Ці ролики чоловік зберігав на мобільному. 8 січня приблизно о 14:46 обвинувачений переслав в Telegram три відео своїй знайомій, які вона переглянула. Під час дослідження експерти дійшли висновку, що ці ролики належать до порнографічної продукції.

На цьому чоловік не зупинився і продовжив надсилати порно жінці. «13 січня 2024 року обвинувачений, перебуваючи вдома, завантажив два порноролики. Того ж дня в обідню пору він переслав їх своїй знайомій, які остання переглянула», – йдеться у вироку Збаразького районного суду від 13 березня.

Чоловік в суді визнав свою провину, щиро розкаявся. Петро Антонишин разом з прокурором підписав угоду про визнання винуватості. Суддя Богдан Олещук визнав чоловіка винним у розповсюдженні продукції порнографічного характеру і призначив йому покарання у вигляді позбавлення волі на три роки. Однак зважаючи на те, що чоловік допомагав слідству і визнав свою провину, замінив покарання на однорічний умовний термін. Окрім того, в жителя Збаразької громади конфіскували телефон, щоб він не міг більше завантажувати такі відео. На вирок суду може бути подана апеляційна скарга.

Wiki