В DeepState повідомили про ситуацію в Часовому Яру: "Цього не можна було допускати"

Читать на русском Read in English

В DeepState повідомили про ситуацію в Часовому Яру:

В DeepState повідомили про ситуацію в Часовому Яру: "Цього не можна було допускати "

Місто Часів Яр на Донеччині через наступ російської окупаційної армії опинилося у складній ситуації. Ворог зайшов на околиці міста й зайняв висоту.

Про це в ексклюзивному інтерв’ю OBOZ.UA повідомив співзасновник проєкту DeepState, аналітик Роман Погорілий. "Це погано, цього не можна було допускати", – наголосив він.

За словами аналітика, вихід на висоту дає ворогу "оперативний простір для подальшого просування, вогневий контроль, тому що ця висота покриває дуже велику область огляду".

За словами Погорілого, противник активізувався в районі Часового Яру, оскільки мав там певний успіх. "Як тільки вони бачать успіх на певній ділянці, туди стягуються сили. Часів Яр обстрілюється з авіації та з артилерії. Відповідно, вони почали все рівняти з землею", – повідомив він.

 queiqxeihuirkant

Погорілий також розповів про ситуацію в Іванівському – населеному пункті безпосередньо на лінії фронту, який, за повідомленнями окупаційних джерел, уже взято.

"Зараз йдуть важкі бої за Іванівське, але важливо зазначити, що це село не перебуває під повним контролем ворога, як вони це люблять оголошувати заздалегідь. Наші військові там б’ються, намагаються стримувати тиск. Вони зайшли на висоти на північ від Іванівського, там точаться дуже важкі бої, адже не можна давати ворогу просуватися. Якщо вони просунуться ще більше на північ, вони отримають вогневий контроль з висоти, відповідно, будуть перекривати логістику і саме наше угрупування опиниться під загрозою", – попередив аналітик.

Wiki