У Чернівцях ексдиректор перинатального центру Манчуленко отримав 6 років ув’язнення

У Чернівцях ексдиректор перинатального центру Манчуленко отримав 6 років ув’язнення

У Чернівцях ексдиректор перинатального центру Манчуленко отримав 6 років ув’язнення

Вищий антикорупційний суд визнав винуватим у спробі підкупу посадовців Чернівецької обласної ради колишнього директора Чернівецького перинатального центру Дмитра Манчуленка і призначив йому покаранням 6 років позбавлення волі.

Про це повідомляє САП.

Посадовець за рішення про призначення його безстроково на посаду пропонував 12 тисяч доларів. Суд погодився з позицією прокурора САП та визнав ексдиректора винуватим у вчиненні злочину, передбаченого ч. 4 ст. 369 КК. За вироком суду особі призначено покарання у виді 6 років позбавлення волі. Суд конфіскував у дохід держави предмет неправомірної вигоди, а саме 12 тисяч доларів.

Вирок не набрав законної сили і може бути оскаржений до Апеляційної палати ВАКС протягом 30 днів з дня його проголошення.

За версією обвинувачення, Манчуленка звільнили з посади головного лікаря міського клінічного пологового будинку №1 у зв’язку із реорганізацією установи. Пізніше він через суд першої інстанції поновився вже на посаді гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру і з ним уклали контракт. Щоправда Чернівецький апеляційний суд це рішення переглянув, а тому призначення Манчуленка скасували.

У березні у підозрюваного виник умисел у наданні неправомірної вигоди посадовим особам Чернівецької облради за укладення з ним контракту на посаду гендиректора Чернівецького обласного перинатального центру. Для цього він вів перемовини з радником голови Чернівецької облради з питань кадрової політики, щоб через нього вийти на когось із числа посадовців облради.

24 березня під час зустрічі з цим радником голови Манчуленко нібито запропонував надати йому хабар та посадовцям Чернівецької облради за призначення на посаду. 30 березня він повторив пропозицію і назвав суму в 12 тисяч доларів. Уже 6 квітня Манчуленко передав раднику голови Чернівецької облради вказану суму і його затримали.

368.media

Wiki