Зеленський розповів про кроки щодо посилення ППО України: "Дали всі необхідні сигнали партнерам"

Читать на русском Read in English

Зеленський розповів про кроки щодо посилення ППО України:

Зеленський розповів про кроки щодо посилення ППО України: "Дали всі необхідні сигнали партнерам"

Президент Володимир Зеленський після масштабних атак країни на енергетичну інфраструктуру України розповів про кроки щодо посилення ППО. Він зазначив, що всі партнери отримали важливі сигнали.

Про це очільник держави розповів у своєму традиційному зверненні. Окремо він подякував тим керівникам держав і урядів, чиє лідерство саме зараз проявляється, хто справді виконує домовленості й дотримує слова.

"Російські терористи зараз націлені саме на такі підлі удари. На енергетичне знекровлення України. Ми дали всі необхідні сигнали партнерам, всі конкретні запити. Кожен з них знає, чого Україна потребує, кожен знає, наскільки це важливо саме зараз допомогти нам захиститись від цих ударів", – зазначив президент у своєму зверненні.

Окремо він подякував усім тим, хто залучений до ліквідації наслідків російських ударів та до захисту об’єктів енергетики в різних куточках нашої країни.

"У різних регіонах. Це багато людей, які буквально витягують нормальне життя нашої держави. Працівники ТЕС, інженери, майстри на мережах, електромонтери. Усі, хто відновлює генерацію та постачання електрики", – заявив президент.

Також Зеленський персонально подякував тим, хто особливо відзначився своєю роботою у ліквідації наслідків російських ударів і до захисту об’єктів енергетики.

Окрім того, президент також повідомив, що минулої ночі працювали мобільні вогневі групи, з інших розрахунків ППО, зокрема у Повітряних силах.

"Були збиття. Дякую всім солдатам і командирам. За цю добу відзначилися воїни мобільних вогневих груп на Дніпровщині, Полтавщині, Херсонщині, нашій Одещині", – подякував президент.

Також Зеленський повідомим про те, що продовжується перезавантаження державних інституції.

"Цього тижня відбулося кілька замін. І це ще не всі рішення. Сьогодні є нові укази. Кожному я вдячний за роботу. Ми робимо Офіс більш функціональним", – резюмував Зеленський, скоріш за все маючи на увагу кадрові ротації в ОП.

Wiki