В окупованому Мелітополі пенсії замінили продуктовими талонами

В окупованому  Мелітополі пенсії замінили продуктовими талонами

В окупованому Мелітополі пенсії замінили продуктовими талонами

РФ припинила виплачувати пенсії на окупованих територіях України. Старим Мелітополя, що в Запорізькій області, замість виплат видали талони на продукти.

На це скаржаться місцеві жителі у соцмережах.

Житель окупованого Мелітополя, який радів, що тепер живе у "новій нормальній країні", прийшов лаятися зі співробітниками окупаційної "влади" з приводу пенсії. Скандал він зняв на відео, яке виклав у мережу. Чоловік був сильно розгніваний.

“Що це за хе*ня? знущаєтеся над людиною? (...) Які, на**й, талони? У нас що, Радянський Союз? У нас нова країна, нормальна! (...) А комуналку вона, б**ь, кількою оплачуватиме? Та жеріть самі цю всю х**ню", — кричав шанувальник "російського світу".

У відповідь його повідомили, що пенсіонерам замість пенсій видаватимуть макарони та інші продукти щонайменше найближчі 2-3 місяці.

"Це продуктовий набір, а не хе*ня! Я вашій мамі вчора все пояснила! (...) Слухайте, це нормальні продукти. Макарони "Шебекінські"... Справа в тому, що є якісь проблеми з пенсією. Мені дали вказівку пропонувати ось такі талони — продуктовий набір! (...) Я вам що, пояснювати тут щось винна?"

Wiki