БФ "Вогонь запеклих не пече" і ГУР МО України допомогли мешканцям Сумщини

Picture

740 наборів продуктів та особистої гігієни загальною вагою понад 5 тон на суму понад 300 тисяч гривень передав Благодійний фонд “Вогонь запеклих не пече” мешканцям Великописарівській громаді.

Вони були вимушено переміщені у селище міського типу Кириківка Охтирського району Сумської області. Вже традиційно логістику і безпеку гуманітарного вантажу забезпечували представники ГУР МО України, повідомляє Lenta.ua.

Останнім часом громада особливо потерпала від посилених ворожих обстрілів. Саме тому, коли Фонд отримав прохання про допомогу, максимально прискорив збір і оперативно закрив потреби громади.

За словами представниці Фонду Олени Мілош, коло однодумців, готових допомагати, постійно розширюється. "Цього разу до нашої гуманітарної акції дуже потужно в фінансовому плані долучився Всеукраїнський благодійний фонд Приватбанку "Допомагати просто" на чолі з директоркою Катериною Мартиненко. Саме ця організація взяла на себе основну частину витрат по наборам і підгузкам для інвалідів. Вперше спрацювали з Благодійним фондом "Добрі справи від щирого серця", яким керує Віта Забара.", — зазначила вона.

"Крім того, завдяки тісній співпраці з потужною командою: Благодійним фондом "Кошик добра", Волонтерською групою "Рута — квітка надії" та лідеркою Руху в ГО Всеукраїнський жіночий рух "За вільну Україну" Раїсою Шматко зібрано і надано мешканцям громади великий обсяг одягу, дитячого взуття, постільної білизни й посуду. За це всім колегам велика подяка від сумчан і від нашого Фонду. Окремі слова вдячності від представників громади — на адресу мережі АЗК БРСМ-Нафта за пальне, надане для доставки вантажу", — розповіла Олена Мілош.

Також мешканці Сумщини і благодійники висловили спільну подяку Головному управлінню розвідки Міністерства оборони України і його начальнику генерал-лейтенанту Кирилу Буданову — за організацію супроводу і безпеку.

"Перебуваючи на Сумщині, всім нам дуже хотілося порадувати й наших військових, — додає О. Мілош. — Тому ми передали їм маленькі, але необхідні дрібнички: каву, чай, солодощі, вологі серветки, крем, тальк тощо".

Від військових волонтери БФ "Вогонь запеклих не пече" отримали черговий запит: вже розпочато новий збір на зарядні станції, павербанки і батареї для дронів, яких нині дуже бракує.

Долучитися може кожен. Як завжди, важлива кожна гривня!

З цією метою БФ “ВЗНП” оголосив черговий збір коштів.

Реквізити:

Установа банку — ПриватБанк

МФО банку — 305299

Рахунок отримувача — UA193052990000026001035022260

Валюта рахунку — UAH

РНОКПП отримувача — 45300137

Призначення платежу — благодійний внесок

Wiki